• מערכת TravelAJ

ברוכים הבאים לטראוולאז'

ברוכים הבאים לטראוולאז'!


מטרתו של האתר לסייע לכם - המטיילים, לתכנן ולארגן את הטיול שלכם. באתר תוכלו למצוא הצעות, טיפים ומידע בתחומים רבים הקשורים לטיולים - טיסות, בתי מלון, התניידות והגעה וכמובן המלצות וחוות דעת על אטרקציות, מסעדות ואתרים שונים בחו"ל. ההתמחות שלנו היא ביבשת אירופה, אך לא מן הנמנע שנמצא את עצמנו עוסקים גם ביעדים אחרים, וכמובן שנחלוק טיפים כלליים שנכונים בכל יעד שננעץ על הגלובוס.


חלק גדול מהתוכן המובא עבורכם באתר הוא מניסיון וידע אישי, וחלקו יושלם באמצעות מקורות אמינים כדי להביא עבורכם את כל המידע - מדויק, רלוונטי ועדכני ככל הניתן, כדי שתוכלו לשפר את חווית הטיול שלכם!


3 צפיות0 תגובות

כל הזכויות שמורות לטראוולאז'/TravelAJ, לרבות טקסטים, תמונות, מדיה וכל תוכן אחר, אלא אם צוין במפורש אחרת, פרט למדיה בשימוש חופשי. © 2020

טראוולאז'/TravelAJ אינה סוכנות נסיעות ו/או תיירות ו/או משווק כלשהו של שירותים אלו ואין לראות במידע המובא באתר כהמלצה מקצועית ו/או ייעוץ משפטי ו/או מידע מוסמך אחר, אלא מידע הנובע מניסיון אישי וממקורות גלויים בלבד, ויש להתייחס אליו ככזה. כמו כן אין לראות בטראוולאז'/TravelAJ אחראית למידע ו/או פעולות באתרים חיצוניים המקושרים מהאתר. המידע המובא נכון ליום כתיבתו ופרסומו, על בסיס מיטב הידע והניסיון, ואין להסתמך עליו כעל מידע מחייב.