אודותינו

אנחנו אנשים רגילים מן השורה שאוהבים לנסוע, לטייל ולראות עולם. יש לנו חושי טיולים חזקים - התמצאות, איתור דילים וסבלנות לנבור בדברים הקטנים, וכך במהלך השנים מצאנו את עצמנו מסייעים לאחרים בארגון חופשות, תכנוני טיולים, מתן טיפים לחו"ל ועוד - בין אם לחברים קרובים ובין אם לאנשים שאיננו מכירים כלל, למשל במדיה החברתית.

לעתים השקענו זמן ארוך מאוד כדי לסייע לאדם עם שאלה כזו או אחרת, והגענו למסקנה שחבל שכל ההשקעה תנותב רק לאותו אדם, כאשר רבים נוספים יכולים ליהנות ממנה. חלק גדול מהמידע שאנו נתקלים בו ומשתפים הלאה הוא כזה שנשאר רלוונטי לזמן רב, ולכן מצאנו שהפיתרון הטוב ביותר הוא להעלות אותו על הכתב ולהפוך אותו לציבורי.​

האתר מופעל בהתנדבות מלאה, כלומר אף אחד לא משלם לנו כדי לכתוב ואף אחד לא מחזיר לנו את ההוצאות הכרוכות בניהול האתר ואחזקתו באוויר, מונגש לכולכם - הכל מהכיס הפרטי שלנו. אם האתר עזר לכם, נשמח לסיוע מצדכם שיכול להגיע באמצעות הזמנת שירותים דרך קישורים הפרוסים בגוף האתר (כמו בתי מלון, טיסות ועוד), או באמצעות תרומה דרך PayPal בקישור הזה.

טראוולאז'

כל הזכויות שמורות לטראוולאז'/TravelAJ, לרבות טקסטים, תמונות, מדיה וכל תוכן אחר, אלא אם צוין במפורש אחרת, פרט למדיה בשימוש חופשי. © 2020

טראוולאז'/TravelAJ אינה סוכנות נסיעות ו/או תיירות ו/או משווק כלשהו של שירותים אלו ואין לראות במידע המובא באתר כהמלצה מקצועית ו/או ייעוץ משפטי ו/או מידע מוסמך אחר, אלא מידע הנובע מניסיון אישי וממקורות גלויים בלבד, ויש להתייחס אליו ככזה. כמו כן אין לראות בטראוולאז'/TravelAJ אחראית למידע ו/או פעולות באתרים חיצוניים המקושרים מהאתר. המידע המובא נכון ליום כתיבתו ופרסומו, על בסיס מיטב הידע והניסיון, ואין להסתמך עליו כעל מידע מחייב.